O nas

O NAS

Początki działalności firmy BPAM sięgają stycznia 2001 roku, kiedy to rozpoczęliśmy we Francji współpracę z firmą ETIB Bureau d’Études Techniques Ingénierie du Bâtiment, zajmującą się projektowaniem oraz realizacją obiektów przemysłowych, handlowych oraz rolniczych. Początkowo współpraca ta polegała wyłącznie na wykonywaniu prostych projektów budowlanych, stopniowo jednak zaczęła obejmować swym zakresem coraz większe obszary działalności związanej z kompleksową realizacją obiektów budownictwa przemysłowego.

Podczas dziesięcioletniej działalności na rynkach francuskim i belgijskim, braliśmy udział w realizacji ponad 200 projektów różnej wielkości, przeznaczeniu oraz stopniu trudności. W naszym dorobku znajdują się budynki rolnicze, obiekty handlowe, składy i magazyny, ale również duże inwestycje przemysłowe takie jak hale fabryczne.

Jesienią 2010 roku przenieśliśmy swą działalność do Polski, jednocześnie kontynuując i poszerzając współpracę z firmami francuskimi w zakresie przygotowania, projektowania oraz obsługi technicznej inwestycji budowlanych.

W chwili obecnej zajmujemy się kompleksową obsługą inwestycji budowlanych od koncepcji, uwzględniającej indywidualne potrzeby klienta, poprzez projektowanie i nadzór nad realizacją, aż po odbiór końcowy gotowych obiektów.

Do każdego zadania podchodzimy w sposób indywidualny, ponieważ każdy klient ma inne potrzeby i wymagania dotyczące realizowanych przez siebie inwestycji. Duża ilość różnorodnych realizacji, jak również wysokie kwalifikacje zawodowe naszego zespołu sprawiają, że potrafimy skutecznie radzić sobie z problemami technicznymi oraz sprawnie prowadzić proces realizacji obiektu koordynując prace poszczególnych branż.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą i zapraszamy do współpracy.